Перейти до основного вмісту

Хліб і молитва


Панахида біля пам’ятника Жертвам голодомору 1932-1933 року, що на подвір’ї запорізького Св.Троїцького кафедрального собору Української православної церкви Київського патріархату.
До речі, цей пам’ятник опинився на подвір’ї церкви, тому що у 2008 році місцева влада не дозволила встановити його на місці злочину сталінського режиму – у так званому парку культури та відпочинку, що у Заводському районі Запоріжжя. По суті, той парк – могила декількох тисяч голодом заморених українців, про що уже розповідав. Навіть сьогодні, й певно не випадково, цей пам’ятник не значиться в плані міських заходів по голодомору...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.