Перейти до основного вмісту

День Незалежності... Запоріжжя наполовину вагітне Леніним


Як на мене, сьогодні вперше за двадцять три роки серйозно відзначається День Незалежності…
Не збирався ні на які масові гуляння… Війна.
Але, коли побачив нашу капличку, настрій змінився. Дуже гарно – вівтар прикрасили жовто-блакитними стрічками та жовто-блакитними квітами. Багато людей у вишиванках. Прийшли й солдати, це уже третій тиждень, як вони ходять.

…Хода на честь Дня Незалежності. Радує, що Запоріжжя потрохи прокидається – починає шанувати державну символіку і щиро радіє з того. Хоча…
Приміром, пам’ятник Леніну, якому вчора причепили український прапор і плакат з Путіним, це елементарна совковість. Ймовірно, зроблено це було за завданням якоїсь владної структури, де все ще сподіваються, що «устаканиться» і вони й надалі будуть жити, як й до цього, тож й вирішили «попрацювати» під вибори…
У Біблії сказано: що так – то так, що ні – то ні, а якщо не так і не ні – то від лукавого. Тобто Ленін з жовто-блакитним прапором та написом «Запорожье – ПУТИНУ: иди на Х…» – то від лукавого.
Державний прапор є святинею, і злочин ставитися до нього зневажливо – вішати на комуняцького ідола…
Ленін вчив: бути наполовину вагітною неможливо – тож, любе Запоріжжя, будь ласка, прокидайся швидше, інакше буде лугандон!
Марія Іванівна Лихвар – знаменита бабуся з в’язаним прапорцем...Не знаю, хто цей десантник, але – серйозний, як і сьогоднішній День Незалежності.
Слава Україні!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.