Перейти до основного вмісту

Запорізький вернісаж... Десята виставка


Запорізьке громадське об’єднання митців «Колорит» традиційно організувало виставку своїх робіт у Фотоклубі. Це вже десята – ювілейна.

Мене більше цікавила місцева тематика.
Привернули увагу картини Ольги Харьякової.
Св. Троїцький кафедральний собор УПЦ Київського патріархату, що у Запоріжжі. Приємно було побачити храм, до якого ходжу.


Далі краєвиди Хортиці.

Це були пейзажі Ольги Харьякової, а далі ще декілька цікавих робіт.


Запорізький національний університет, старий корпус – колись жіноча гімназія, потім педінститут, робота Вікторії Курилко.


А це картина Лариси Єрмак: квітень, Хортиця.


Дощ Віталія Гудка. Як на мене, дуже запорозький дощ.


Виставкова зала Фотоклубу.Запорізький вернісаж на площі Маяковського, де можна побачити роботи всіх митців з «Колориту». Велика площа, фонтан… І картини місцевих художників. Дуже гарно.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.