Перейти до основного вмісту

Хортиця. У кожного своя дорога


Хортиця уже готується зустрічати осінь – шипшина почала рум’яніти…
У кожного своя дорога… Коли прийшов з Хортиці, відкрив новини, а там обурення "команди слуги народу" щодо рекламного відеоролика – це, коли вантажівка "збиває" кандидата у президенти Зеленського, від якого лишається лише купа наркотику, а на завершення резюме: "У кожного своя дорога". Погрожують запроторити за грати на 5 років автора цього відіка… Йде полювання на "ворогів народу"… Реставрують "совок".
Що, що – а "совок" у нас й без реставрації процвітає. Сьогодні, поблизу Широкої балки родина на машині - запитали у мене: як проїхати до альтанки. З’ясувалось, вони з Києва. Сказали, що хочуть побачити справжню Хортицю.
Спробував розповісти про справжню Хортицю. Навіть, хоч це й не входило в мої плани, визвався показати плавні та Протовче, Зорову могилу та Скіфський стан. Ні, кажуть, хочуть на альтанку. Ги! У кожного своя дорога.
Показав їм, де та їхня альтанка й хутко зник – в справжній Хортиці.
Цвіте полин гіркий (Artemisia absinthium), євшан-зілля тільки-но збирається квітнути.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Виноградний Спас з трьома яблучками

Як швидко промайнуло літечко-літо…
Уже й Спас.

Хортиця. Прокидається сон-трава, і ніяких аномалій

Лютий – зовсім нелютий… Майже повсюди уже квітнуть первоцвіти. Вчора побачив у Facebook світлини з пролісками і шафраном з Національного природного парку «Бузький Гард», тож рванув на Хортицю. Якщо у долині Південного Бугу цвіте, а це майже поряд, значить, має бути і у нас. Як таке пропустити?