Перейти до основного вмісту

Хортиця. 50 відтінків спеки


Ось, розпочала відлік друга половина літа. Хортиця червоніє…
Певно грядуть дощі, бо сьогодні – Сонце, як скажене, все довкола аж шкварчить. Прохолоди навіть від Дніпра не відчувається.
Повітря розпечене, наповнене ароматами різнотрав’я. Це як у фітокамері, але ще краще. Щоправда, ніколи не був у фітокамері, чув лише рекламу. Уявляю собі, що це якесь закрите приміщення, туди за гроші засовують людей та дмухають на них парфумами.
На Хортиці – все натуральне. Окрім фітотерапії, ще й мушки, оси, джмелі… безліч різноманітних деркотливих кусучок. І це все, як кажуть, на любителя.
Шипшина почала червоніти, а ще Дніпро зацвів… понад берегом позеленів.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.