Перейти до основного вмісту

Хортиця. Липень...


Ось, і закінчилася моя десятиденна відпустка. Ніби-то відпочив, відволікся від… Ай, хай їм грець – тим відволікальникам…
У мене ще липень – і Хортиця. А це щаслива можливість зануритися у аромати трав і тишу…Ящірок і вужів, зміїв сьогодні зустрів чимало. У них врожайний рік. Ящірка, що на світлині, а точніше, це кавалер, просто сподобався – кумедний, спідтишка розглядав мене, поки я тупо дивився на Старий Дніпро… Ось, так – сидів на бережку і дивися на воду, а ящірка на мене…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.