Перейти до основного вмісту

Хортиця. Розцвітають проліски


Те, що шукав, знайшов!
Спустився у яр, спочатку не побачив, вирішив, що не на часі… Хотів йти звідти, аж раптом, дивлюся – голубіє. Маленькі-маленькі. Пуп’яночки…
Сонце з-за пагорбу все біль й більше зазирало у яр і проліски буквально вилуплювалися з-під сухої трави, і ніби ліхтарики спалахували блакитними вогниками…
Радію – не проґавив це диво. Ще день-два і цей весь яр поголубіє повністю…


Хортиця… Весна! Але дуже сумна…
Якщо будуть бажаючі – наші воїни, які зараз у шпиталі або у відпустці – можу показати цю красу, щоб пораділи весні, набралися сил від Хортиці і зарядилися її неабиякої сили позитивною енергетикою. Будь ласка, не стидайтеся, кажіть – у будь-який час.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.