Перейти до основного вмісту

Був і дощ, і град
Дуб Якова Новицького – один з чотирьох, який вцілів, – і уже також зацвів...

Кумедія з тими квіточками, що на фото.
І був дощ, і град, і дядько, який біг і кричав: «СБУ захопили!»
Я тут же вскочив у трамвай і поїхав перевіряти, міркуючи собі так: вчора міліція визволила «колорадів у тісті» і по суті Майдан «розвела як котят», тож СБУ могло й само здатися, всі вони одним миром мазані…
Приїхав і зайняв позицію у сквері, що навпроти СБУ. Дощ втомився лити і монотонно накрапляв. А я – з портом під зонтом, або дощ іде, а ми скирдуємо – став типу фотографувати квіточки, а сам боковим оком спостерігати, чи нема чого дивного навколо будівлі…
Все спокійно. А фото вийшли ніби нічого – з крапельками на пелюстках.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.