Перейти до основного вмісту

Хортиця. Полуднева спека з хмаринками та ящіркою


Зранку мусів бути у клюбі анонімних алкоголіків…
Це я так називаю центр зайнятості – після примусово-добровільного тренінгу з мистецтва пошуку роботи, який мені довелося дві години терпіти 7 червня. Аматорство і ніц конкретики. Спікерка затіяла розмову про креативність та про відмінності чоловічих і жіночих полушарій, що впливають на працевлаштування… На це саркастично відреагував один дядечка: "Навіщо мені креативність, якщо шукаю роботу сторожа, і ніде не беруть, бо кажуть: старий". Його підтримала тіточка, що не стидалась озвучити свій вік: "Мені 59, маю великий досвіт, й також не маю роботи, бо стара і нікому ніде не треба…"
Втім, спікерка продовжувала толочити про полушарія мужські і жінські…
Сьогодні тренінгу не було. Й роботи ніц нема. Певно, у мене щось з полушаріями… Тому з центру зайнятості рванув на Хортицю – у спеку. Дуже захотілось відвідати мою стару вербу на Старому Дніпрі… Сидів собі у затінку верби, дивився на небо і думку гадав – щодо мого непрацевлаштувального полушарія… Аж раптом дивлюсь – ящірка… Сидить на вербі і мене розглядає. Можливо, сканувала мої думки, але ніц не второпала про статеві відмінності полушарій, й каже "Ти шо?! Дурінь?!". Коротше, побалакали…


А ще сьогодні дуже гарні хмаринки. Причому, висіли так низько, що, здавалось, можна було до них торкнутися рукою… Й гвоздичок рясно-рясно.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.