Перейти до основного вмісту

Самооборона. Це Запоріжжя, хлопче!


Наша сила – в самоорганізації. У цьому сенс Майдану. І ніяким окупантам Путіним наш Майдан не зломити…

Мінтушки та їхні тітушки… Лайна вистачає. Прикро, що мінтушки так і залишилися мінтушками. А деякі підприємства зокрема Запоріжжя продовжують постачати тітушок. Звісно, за гроші. Сьогодні поблизу Майдану були тітушки. Але вони побоялися сунутися, бо у нашого Майдану є Самооборона. Запоріжці за ці пару місяців спромоглися самоорганізуватися і створити Народну армію. Понад півтисячі чоловіків та хлопців на чолі з досвідченими афганцями.
Скажете, нащадки запорозьких козаків – козацькому роду нема переводу… Можливо так, але зараз нема часу на лірику – війна.
Прийде час і ми дізнаємося про наших героїв…
Звернув увагу на щити. Хлопці з ними підуть не тільки проти тітушок, а й під кулі… У будь-якому разі, сьогодні порядок на Майдані забезпечили.З військкоматами якесь непорозуміння… Але, сподіваюсь, це тимчасове явище. Поки там теляться, бажаючі можуть записуватися у Самооборону, створювати нові сотні, контактні телефони на фото. Повторюю: наша сила – в самоорганізації.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.