Перейти до основного вмісту

Різдво… Вперше вихідний


25 грудня в Україні тепер вихідний, раніше про таке лише мріяли, коли не треба буде нічого мудрувати на роботі, щоб вирватись до храму…

Втім, цей вихідний – політика, й аж ніяка не духовність… на жаль. Власне, це зокрема влучний удар по московським попам-окупантам, що вже кілька століть орудують в Україні з їхнім "канонічним" юліанським календарем та категоричним запереченням всього, що не є їхнім московським так званим "православієм"…
Але це винятково їхні, Москви, проблеми, бо, як на мене, кожен, в Україні, визначає сам для себе – по який він бік барикади.
Як й завжди, у мене 25 грудня – Різдво. Вихідний на це суттєво не вплинув. Був у храмі. Радів святу. Навіть маю різдвяні подарунки, пані Аня обдарувала мандаринкою і "Світочом", чорним шоколадом, якраз таким, як мені подобається. А ще – Різдвяне диво. Те, якого чекав. Ніби бруд відвалились деякі проблеми – неочікувано і самі пособі, бац! в одну мить – як й не було.
Тож, шановні друзі, й вам всім радісного Різдва та щасливого Нового року!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

На Хортиці розцвіли дикі півники

Здебільшого, фіолетові та сині. За день-два яри та схили острова вкриють білі, жовті, блакитні та рожеві.