Перейти до основного вмісту

Різдво… Вперше вихідний


25 грудня в Україні тепер вихідний, раніше про таке лише мріяли, коли не треба буде нічого мудрувати на роботі, щоб вирватись до храму…

Втім, цей вихідний – політика, й аж ніяка не духовність… на жаль. Власне, це зокрема влучний удар по московським попам-окупантам, що вже кілька століть орудують в Україні з їхнім "канонічним" юліанським календарем та категоричним запереченням всього, що не є їхнім московським так званим "православієм"…
Але це винятково їхні, Москви, проблеми, бо, як на мене, кожен, в Україні, визначає сам для себе – по який він бік барикади.
Як й завжди, у мене 25 грудня – Різдво. Вихідний на це суттєво не вплинув. Був у храмі. Радів святу. Навіть маю різдвяні подарунки, пані Аня обдарувала мандаринкою і "Світочом", чорним шоколадом, якраз таким, як мені подобається. А ще – Різдвяне диво. Те, якого чекав. Ніби бруд відвалились деякі проблеми – неочікувано і самі пособі, бац! в одну мить – як й не було.
Тож, шановні друзі, й вам всім радісного Різдва та щасливого Нового року!
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Виноградний Спас з трьома яблучками

Як швидко промайнуло літечко-літо…
Уже й Спас.

Хортиця. Прокидається сон-трава, і ніяких аномалій

Лютий – зовсім нелютий… Майже повсюди уже квітнуть первоцвіти. Вчора побачив у Facebook світлини з пролісками і шафраном з Національного природного парку «Бузький Гард», тож рванув на Хортицю. Якщо у долині Південного Бугу цвіте, а це майже поряд, значить, має бути і у нас. Як таке пропустити?