Перейти до основного вмісту

День Незалежності: Запоріжжя на Марші Волі - фоторепортаж


Тисячі запоріжців вийшли на урочисту ходу - Марш Волі. Переважна більшість – у національному вбранні та з жовто-блакитною символікою.
І це – попри те, що цьогорічні офіційні заходи до Дня Незалежності чиновники з центра міста "відсунули" у парк "Дубовий гай".
Втім, як й щороку, починаючи з 28 серпня 1991 року, запоріжці традиційно йшли центральним проспектом – від бульвару Шевченка до майдану Героїв Революції Гідності.

Коментарі

Анонім каже…
Пам"ятаю Марію Іванівну з 90-го року.Пам"ятаю іі власноручь зв"язаний Украінський прапор, з котрим до сьогодні вона на всіх патріотичих заходах.Здоров"я та довголіття Вам Шановна

.

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.