Перейти до основного вмісту

Одна у мене радість - Хортиця


Старався не проґавити дивину - встиг…
Цвіте, і не тільки дивина. Квіткове різнобарв’я вражає.
На степовій смузі Хортиці, що понад Старим Дніпром, а також на Висячому болоті - рясно вперемішку красуються медова трава, дивина, безсмертники, гвоздички, сокирки, мальви і навіть де-не-де зустрічаються маки…


P,S. З рання пірнув у цю квітучо-пахучу стихію і намагався розвіяти думи сумні…
Одна у мене радість – Хортиця. Така, якою я її бачу. Причому, через об’єктив мобілки. Кому смішно щодо моїх світлин, знятих непрофесійним фотоапаратом, смійтесь. Мені однаково…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.