Перейти до основного вмісту

Хортиця. Розквітли півники


Нині на Хортиці триває красива, проте дуже швидкоплинна пора - пора неперевершено вишуканих ароматів…
Багато світлин - аромати гарантую.

Півники низенькі, або, як їх ще називають, дикі, залежно від кольору, по-різному пахнуть. Запах фіолетових, а їх найбільше, терпкуватий, голубі та білі мають витончено-ніжний аромат, а жовті півники – насичено-солодкий.
Квітнуть півники впереміжку з весняними первоцвітами: дикими тюльпанами, або, за наукою, тюльпанами Біберштейна, гіацинтами, сон-травою, золотавкою скельною, горицвітом тощо. Це дуже красива, проте, швидкоплинна пора…


На Depo - Запорізька Хортиця вкрилася різнобарвними дикими півниками

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.