Перейти до основного вмісту

Хортиця: Довкола Дуба-кіборга з мамою


Дуб-кіборг, Холодна криниця, Музична балка і Чорна скеля…


Це маршрут, що спромоглася подолати мама. Ми ціле літо, а потім з вересня планували – плавні, але це дуже далеко, пішки мамі туди буде важко дійти. Звозити нікому. Тож, обмежились тим, що підсилу.
Обійшли по колу довкола Дуба-кіборга. Довгенько були під Дубом, там, справді, місце Сили - оазис Любові. Далі підійшли до Холодної криниці, точніше, того, що від неї лишилось, полюбувались осінньою Музичною балкою. На Наумову балку сил забракло, хоч й поривались… Завершилась наша мандрівка Чорною скелю... Мама задоволена.


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.