Перейти до основного вмісту

Хортиця: Аномальна зона


Барвінок цвіте – також можна вважати аномалією, але не про це мова.
Ось, уже рівно тиждень, як щодня мандрую Хортицею. Перезавантажуюсь після того всього, що зі мнов ся стало…
Сьогодні був на Висячому болоті. Рік тому, влітку, тут все згоріло. Відновилось – й очерет, й трави. Не так густо, як до пожежі, і все ж… Мені дуже тут подобається будь-якої пори року.
Неподалік здибав аномальну зону… Звернув увагу на вельми насичений аромат трав, особливо пах євшан… Вирішив приземлитись на цій галявинці. На годиннику мобілки було 12.34… Сонечко припікало, й тут я ніби розчинився… Коли прокинувся, збагнув, що той чорний тунель і промінець, що вивів мене на гору, на світ – був лише сон. Глянув, яка година, скільки це все тривало, а на мобілці – 12.34… Тиць-миць, вийняв акумулятор, знову ввімкнув – 12.34…
Розумію, коли механічні годинники зупиняються в аномальних зонах, ну, щоб мобілка!
У мене Nokia з Windows, маленький комп у кишені, купив її для роботи, і вона добряче відпахала на новинах "з колеса", ніколи не було проблем.
А тут – є 3G, мережа Київстару, а на годиннику 12.34. Зазвичай, коли нема мережі, годинник все-одно працює, автоматично.
Ще раз вимкнув, витягнув акумулятор, і ніяких зрушень – показує 12.34.
Коли рушив далі, буквально за кілька кроків від тієї галявини, мобілка блимнула і на годиннику висвітилось 13.38…


Коментарі

dniprovych каже…
друга весна
Petro Oliynyk каже…
так, майже весна...

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.