Перейти до основного вмісту

Хортиця: Зловіще віщування на дні кам’яного "мішка"


Змії на Воздвиження уходять глибоко під землю – на зимову сплячку – аж до Благовіщення…
Ходив сьогодні перевірити, чи всі сховались.


В урочищі Чорної скелі спустився у кам’яний "мішок" Січової брами, на саме дно. Гарно… Пообнімався з камінням. Пофоткав "кабана" – у всіх ракурсах.
Спускався однією стежкою, я її називаю дамською, через чагарники, назад – іншою, по скелі… і – як окропом ошпарили. На майже голих, безлистих гілочках терену - квіточки…
Чагарник також цвіте. А ось, терен… Це недобре. Перед війною, у вересні-жовтні 2012-го – також цвів.
Кажуть, терен восени цвіте на війну. Тоді, 2012-у це сприйняв як бабині балачки… А тепер? Що може ще страшніше статися?
Знайомий мій футурист, добре відомий у Києві, ще у 2007 році пророкував, що, цитую, у 2013-2014 на Україну посуне війною зі сходу орда, Крим відійде… а найскладнішим буде переломний 2018/19 рік.
…Вчора слухав виступ Порошенка в ООН, промова сподобалась – Україна готова дати відсіч загарбнику, але прагне вирішити конфлікт дипломатично, і закликає ООН бути ООНом… Проте, насторожує осінній терновий цвіт…Коментарі

Кожна фотографія аж дихає завороженістю потужного Місця.. Дуже гарно.
Що буде те буде.. Тримаймося в сідлі. Єднаймося довкола фундамента державності.

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.