Перейти до основного вмісту

Хортиця... Ранок з хмаринками


Зазвичай, ранок буває з кавою, а сьогодні він у мене – з хмаринками.

Коли приїхав на Хортицю і вийшов з автобуса, мене зустрів Петрів батіг. Вже цвіте. Голубіє своїми квіточками обіч дороги.
Петрів батіг цвіте там, де люди. А мені хотілось якомога швидше втекти від всіх…
Втік – у високі трави і квіткове різнобарв’я під розмальованим хмаринками небом.
Найдивовижніше – дві косулі… На скелі, над дзеркальним Дніпром, сидів і слухав зведений хор ранкового переспіву птахів і жаб. Аж чую – коровкою запахло. Озираюсь, позад мене дві косулі. Майже поряд. Й такі гарнюні. З ніжними ріжками. Як з казки. Я встиг роздивитись їх, а вони мене, й вони гайнули далі…
Петрів батіг і косуль не фоткав. Петрів батіг – тому що передчасний. А косуль – емоції зашкалювали, про фотік згадав, коли вони зникли за обрієм…
Тож, на світлинах лише ранок з хмаринками.

Коментарі

T.T. каже…
Дуже гарно! Дякую за чудові світлини!
Petro Oliynyk каже…
:-) красно дякую!

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.