Перейти до основного вмісту

День Соборності з 25-метровим прапором


На майдані Героїв Революції Гідності запоріжці розгорнули 25-метровий прапор з нагоди Дня Соборності України…
Чверть століття тому Костянтин Лямцев (ліворуч) очолював обласний осередок Народного руху України, і саме він, до речі, вперше підняв жовто-блакитний прапор у Запоріжжі - на сесії обласної ради...
Розгорнувши прапор, учасники акції сканували: "Одна єдина Соборна Україна!" А ось, Гімн України та "Червону калину" співала Надія Мороз. Народ підспівував, проте тихенько – можливо через мороз й хуртовину...

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.