Перейти до основного вмісту

Сковорода по-київськи, або Як мене профпридатності позбавили


Ось, цей за цим стародавнім будиночком з каштанами й розташована та установа, що винесла для мене суровий приговор щодо моєї профпридатності…

Це генпрокурорська академія… Там все так красиво й розкішно, певно, Пшонка старався. Навіть капличка московського патріархату є, ось тільки повсюди стіни завішені Юрою… Круто.
Десь понад місяць тому мені сказали в ОДА, що є проект по децентралізації громад, що там великі гроші, і що треба регіональний представник – чоловік, що пише. «Пише» - нема проблем. Написати можу будь-що. Тож, відправив резюме, а вчора їздив на тестування… «загальних здібностей». Тести розроблені італійськими психо-експертами для Giunti O.S. Organizzazioni Speciali у 2014 році, українською адаптовано у 2015 компанією OS Ukraine.
За правилами, має бути 100 завдань тесту, що потрібно виконати за 75 хвилин. Вчора було 60 завдань на 45 хвилин. Десяток завдань старався, виконав, а далі пролунало: «Залишилось 15 хвилин»… А у мене кінь не валявся, і зіграв у лотерею, ставив галочки де попадя, встиг 42 завдання проштампувати, і фінал. У лотереї ніколи не вигравав, тож, вердикт сумний – розумово нерозвинутий. Всі показники з мінусами, за винятком логіки – 0,75, а текстове розуміння – нуль. Тобто, повний дебіл.
Якщо чесно, добре, що відсіяли. Послухав тамтешній народ, що приїхав на тестування… Чиновники. А з мене чиновник ніякий. Хай Бог милує, щоб дійти до такого. Отже, часу до автобуса на Запоріжжя було більше, аніж досить, гайну Києвом…
Враження – на світлинах. Єдине, де рука не піднялась фотографувати, це… Обійшов все, мовчки, тихо… Спустошують душу веселощі, що там влаштовують, втім, люди живуть – і хай собі живуть, веселяться… Навіщо їм пам’ятати про Революцію Гідності…


А ось, це й є Сковорода по-київськи… (котлети по-київськи - відпочивають).
Коментарі

Unknown каже…
А світлини зроблені професійно. Автору респект.

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.