Перейти до основного вмісту

Хортиця. Олена Степова


Показав Олені Степовій Хортицю…

І через непролазні, густі чагарники пробиралися, і з нашим “вітерцем”, що з ніг збиває, спілкувалися на Чорній скелі, а також піднімалися на Брагарню, що на межі між землею та Небесами…
На Хортиці Олена Степова була разом з чоловіком Сергієм, а також запоріжанкою Євгенією Коплею. Часу було не так вже й багато, півдня. Олена сказала, що скелі на Хортиці – оксамитові, що тут дуже спокійно… А на Брагарні – бачить карту. Тільки там, посеред святилища, праворуч від вівтаря та Божого Ока – чогось бракує. Була якась споруда, але її або не викопали з-під землі, або навмисно не встановили…
Ця мандрівка Хортицею навіяла багато різних спогадів, втім, про негативне говорити не хотілося. А проблем у Олени вистачає. Рани від пережитого на окупованій Луганщині не загоюються. Особливо переживала за доньку, яка й досі не може забути війну. Тож, спеціально для неї фотографувала краєвиди Хортиці, щоб показати та розповісти. І, як Бог дасть, хоче приїхати на легендарний острів ще, щоб побачити ночі над Хортицею.


Олена Степова "Все буде Україна!"

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.