Перейти до основного вмісту

Хортиця, що зостанеться у моїй пам’яті


Схоже, заповідну Хортицю остаточно перетворять на розважальний парк…

Острів уже важко назвати національним заповідником. Сьогодні субота, ближче до вечора тут гримить музика, працюють різні розважальні заклади, ресторани. Кацапська шваль, окупанти, що вдерлися на мою землю і паплюжать святині – тут по кущам їсть та п’є...
Це все те, що залишилося за кадром. Намагався фотографувати Хортицю такою, яку хочу запам’ятати і що зостанеться у моїй пам’яті…
На Depo.ua Хортиця у червоному: запорізький острів поринув у бабине літо

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.