Перейти до основного вмісту

Махно на ювілей Грушевського


Нестора Махна у Запоріжжі дозволили на постійно…

Сьогодні у обласному краєзнавчому музеї відкрили залу з постійно діючою експозицією “Запоріжжя на зламі імперій 1914-1921 років”. Причому, приурочили її до 150-річчя від дня народження, яке припадає на сьогодні, 29 вересня, видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у двадцятому столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки Михайла Грушевського.

Чудове було відкриття. Навіть з піснями. На запрошення музею співав вокальний ансамбль “Viva del canto”, а запорізький кобзар Олександр Стариковський сам прийшов. Родом він з Гуляйполя – батьківщини Нестора Івановича – а отже махновець.На Depo.ua У запорізький музей на постійно повернули Махна

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.