Перейти до основного вмісту

Капулівка. Пророцтва на 14 серпня


Був у Капулівці на Могилі Івана Сірка.


Як з’ясувалося, Іван Сірко “розмовляє” не тільки з Гаврилівною. Тепер у мене ще одна така знайома: баба Катя з Майдану…
Також вразила дорога від Запоріжжя до Капулівки – на полях багато скіфських курганів. Раніше їх так не виділяли. Тепер видно… Величаві піраміди степу – хай навіть із засадженими довкола сільгоспкультурами.


Перш ніж говорити про пророцтва на 14 серпня 2016 року, трохи парадоксального.


Пенсіонер Микола Брей. Працював у ливарному цеху сільгосптехніки Нікополя, у 1980 році відливав з чавуну погруддя на Могилу Івана Сірка. Як не парадоксально, але цю роботу виконував нічого не знаючи про Івана Сірка. Абсолютно нічого.
“Скульптор Валентин Шконда зробив погруддя з глини, потім відливали з чавуну. Вперше в житті відливав скульптуру. Переживав. Яка махина - тонна п’ятдесят. До того про Сірка нічого не знав. А коли відлив скульптуру, прочитав книгу “Скарби України”, де про мене написано”, - зізнається Микола Брей.


Чоловік, що ліворуч на світлині, назвався археологом Миколою Волковим, учнем Мозолевського. І додав, що був вдома у Миколи Брея і відчув там дух Івана Сірка.


“Щоб відлити скульптуру Сірка, треба його зрозуміти, а отже поспілкуватися з духом Івана Сірка”, - сказав Микола Волков. І показав сувенірну медальку. “Я її купив тут, у Капулівці, ще у 1991 році. Відливали її також у цеху Брея, і навіть у медальці присутній дух Сірка”, - запевнив він.


А тепер про сьогодні, 14 серпня, коли про себе дасть знати дух Івана Сірка.


На історичну територію Запорозької Січі спеціально приїхала з Києва астролог-аматор Катерина Іваненко, за розрахунками якої, саме сьогодні, 14 серпня, як вона стверджує, тут, на Запоріжжі, відбудеться надзвичайної сили магічна подія, що вирішить подальшу долю України.


“Згідно з відомими мені знаннями астрології та циклами розвитку, сьогодні, 14 серпня, є особливо магічним днем в історії України. Сьогодні з ініціативи духу Івана Сірка відбудеться об’єднання душ нині живущих з душами предків”, - запевняє Катерина Іваненко. Ось тому, щоб безпосередньо долучитися до цього магічного процесу і нічого не пропустити в цей день, вона приїхала до Капулівки на Могилу Івана Сірка. Також має намір побувати й на Хортиці, яка своєю енергетикою об’єднує історичні землі Запорозької Січі.
“Нині відбудеться те, що пророкував Нострадамус: “На початку двадцятого століття на берегах Борисфена його співочий народ започаткує новий світовий порядок”. 14 серпня ми всі повинні безпосередньо, або подумки висловити свою волю до духа Івана Сірка”, - радить Катерина Іваненко.
Власне, це своє астрологічне відкриття вона зробила завдяки легендарному кошовому отаману. А все почалося з київського Євромайдану. Катерина Іваненко родом з Недригайлівського району Сумщини. Першого грудня 2013 року була уже на Майдані разом зі своїм ноутбуком – це все, що взяла в дорогу з дому, коли вирушала до Києва, щоб приєнатися до протесту проти побиття студентів. Так на Майдані й залишилася, працювала в прес-центрі, де її всі добре знають. “Мене називають: бабою Катьою з Майдану. Ну, яка я баба? Гляньте на мене. Ще ж не стара. Маю 62 роки. За фахом інженер лісового господарства”, - зізнається Катерина Іваненко. Після Майдану приєдналася до волонтерського руху. А з Іваном Сірком доля звела випадково. Катерина Луківна, завдяки своєму батькові, з дитинства захоплюється астрологією. “З п’яти років вивчаю цю науку. І ось, під час Майдану, дізнавшись про це моє хобі, один з прямих нащадків Івана Сірка (не можу назвати без його на те згоди), попросив вирахувати справжню дату народження його вдатного пращура. Адже науковці не змогли визначитися, називають 1805-1810 роки. От я два роки працювала. Впевнена на сто відсотків, що мені вдалося відновити її. Це 14 серпня 1610 року, слобода Мерефа, що на нинішній Харківщині, народився о першій годні одинадцять хвилин”, - розповідає Катерина Іваненко.
Втім, на цьому не зупинилася, цікавилася біографією легендарного кошового отамана, багато читала про Івана Сірка. Наступні астрологічні розрахунки вивели на сьогоднішню дату – 14 серпня 2016 року, яка має стати переломною та вирішить подальшу долю України. “Астрологічна програма дає відновлення дати з урахуванням всіх переходів (з Юліанського на Григоріанський календар) на нинішню дату – на 14 серпня.Крім того, дата визначена з ініціативи Івана Сірка, можна сказати, його духом”, - зауважує Катерина Іваненко. За її переконаннями, цей день настільки важливий, що вона спеціально для цього вишивала собі сорочку, і в ній приїхала на Запорожжя.

На Depo.ua Астролог: На Запоріжжі 14 серпня дасть про себе знати дух Івана Сірка
а також
На Depo.ua Як запорозькі козаки пам’ять легендарного кошового отамана вшановували

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.