Перейти до основного вмісту

День волонтера


Напередодні Святого Миколая – символічно. Про День волонтера, певно не я один, вперше почув у минулому році. А цього року народ уже один одного активно вітає. Празник…
А за лаштунками: обнадіює лише одне – світло у кінці тунелю. Головне – не розслаблятись, і не базікати зайве…


Це Ростислав, позивний «Гном». Світлина майже дворічної давності, тоді «Гному» було шість років. Сфотографував волонтер Микола Хорішко, в Гуляйполі.
Разом з «Гномом» інші діти на вулиці облаштували свій блокпост: Ярослав, позивний «Танкіст», Владислав – «Батя» та Вероніка – «Багіра».
Гуляйполе – прифронтова зона, власне, як й вся Запорізька область. Тут війну добре чути – коли русскіє загарбники поливають смертельним артилерійським вогнем землю, адже від Гуляйполя до лінії фронту всього 50 км.
Тож, не дивно, що діти грають у блокпост – стоять на варті Вітчизни, щоб, якщо сунуться, зупинити русскіх окупантів...


Тьоті й дяді, запорізькі волонтери, які везли солдатам на фронт продукти та різні речі, не могли проїхати повз цього дитячого блокпосту, зупинилися, пригостили дітей солодощами. А за другим разом - привезли взуття та теплі речі, ще й шашлики посмажили…
Це за розповіддю Миколи Хорішка на Facebook. Сподіваюся, він не стане заперечувати, що тиражую його світлини, дуже хотілося саме сьогодні, на День волонтера, згадати про цей дитячий блокпост…
...
На верхній світлині – «сувенір» з фронту: гільза та осколок «Граду», як нагадування для тих, хто тримає Молитовний щит.

Хочеш допомогти?
База перевірених організацій волонтерів >>>

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.