Перейти до основного вмісту

Хортиця. У хмелю


Хміль в очереті. Є таке місце на Хортиці. Там дуже красиво. Щоправда, щоб дійти туди, треба подолати чималу відстань, а на сам кінець – зарослі кропиви та «тунелі» в очереті, а також зманеврувати попід поваленими буревіями деревами. І впродовж всієї цієї подорожі невтомно супроводжують хмари кусючих комах, іноді стрічаються змії… Коротше, екстрим.
На хміль в очереті ходжу щороку. У вересні.

Цього разу – хмелю не так рясно… Певно й природа відчуває війну – страждає та втрачає свою привабливість…
Агресія та злість кацапів русских окупантів розповсюджуються повітрям, і на великі відстані… Про це та багато чого іншого мені розповіла ящірка, вона є на відео, так що можна послухати, якщо дано почути…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.