Перейти до основного вмісту

День журналіста... і "поляна" під паровозом


Паровоз за парканом з колючим дротом… Якийсь пам’ятник першому чи щось таке паровозу.
Дріт – вражає. Не знаю, як тепер, але ще зовсім недавно тут, на запорізькій дитячій залізниці, діяла піонерська організація… Так ось, я ж, як з неба впав. У Києві вважають, що я – запорізький, а у Запоріжжі, що київський, бо мій офіс у столиці. Тобто, виходить, нічийний. Як кажуть, не ждали, а я приперся – ходив сьогодні на святкування Дня журналіста.

Пішов перш за все, щоб побачитися з колегами. Сподіваюся, й їм також було приємно побачити мене.
Відбувалося усе це на території запорізької дитячої залізниці. Спочатку – офіціоз у актовій залі, а на десерт – «поляна» під паровозом.


Офіційну частину відбув, а «поляну» пропустив. Натомість трохи пофоткав дитячу залізницю. Вона – як справжня. Тут все серйозно – навіть головна станція має назву «Жовтнева», але з місяцем жовтнем це аж ніяк не пов’язано.Клюмба з фантаном, і навчальний корпус із зимовим садом.
До зимового саду, а також в зоопарк треба купувати квитки…Вибито на камені: «Алея комсомольської слави…»


Цей майдан з гойдалками й є Алея комсомольської слави… Навіщо тут гойдалки, я не зрозумів…


Дерев’яна статуя Іванушкі-дурачка на Алеї комсомольської слави… Це той Іванушка, який ледарював на печі, а щука виконувала всі його забаганки… Москальська національна казка.


Хол навчального корпусу.Залізниця… Оголосили посадку на 5-й потяг зі станції «Жовтнева»…
Потяг рушає… а життя минає.
Підсумок. Залізниця гарна. Дуже красиві алеї, клумби, фантан – не зважаючи на спеку, тут зелено і дихається легко.
Щодо Дня журналіста. Як не крути, празник, з чим всіх і вітаю…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.