Перейти до основного вмісту

Бойові труси уже на фронті


Це труси, зшиті з тканини, яку передала Гаврилівна. Уже уїхали на фронт.
Шановні друзі, будь ласка, якщо маєте бажання, долучайтеся!
Потрібна не тільки тканина на труси. Жіноча сотня продовжує в’язати маскувальні сітки – тож, не зайвою буде тканина зеленого, а також сірого… і буро-малинових кольорів, самі розумієте, відповідно до сезону. Бажано бавовна. А на труси, звісно, м’якенький ситець, але й бавовна підійде також. Несіть, якщо є зайва!
Жіноча сотня, точніше, «космодром» особливого підрозділу Жіночої сотні Запоріжжя, віднедавна працює за адресою: вул. Космічна, 95, і наполегливо запрошує всіх небайдужих долучитися до плетіння маскувальних сіток. На цю ж адресу можна приносити тканину, крім того, продукти для бійців, пральні та засоби гігієни, одноразовий посуд і все, що ви вважаєте за потрібне – а потрібно все!
Ще треба гроші на закупівлю сітки-основи.
ПриватБанк: 5168 7420 6275 1809 Павліч А.О.

P.S. Вісточка з фронту +18

Павло Марценюк у коментарі до цього посту на Facebook розмістив фотку…


Хлопці задоволені – тож, Слава нашим жінкам-волонтерам!
Слава Жіночій Сотні Запоріжжя!
Слава Україні!
і як не крути, а путін – хуйло!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.