Перейти до основного вмісту

Хортиця. Весілля вужів


Натрапив на весілля вужів. Якби хто бачив – довкола клубки, а я серед них, намагаюся фотографувати… Щоправда, з моїм фотоапаратом-«мильницею» не встигав – тільки налаштуюсь, а вони розплутуються і розповзаються, і поряд влягаються бубличками. Доводилося ще й пильнувати, щоб не наступити й не роздавити.

Влітку, коли спека, вужі зазвичай гримлять з кущів, відлякують від себе. А сьогодні – лагідні, як кішечки. Закохані. Отож й мовчазні. Попросили мене: не заважати, бо стидаються, як-не-як а секс груповий.
Тільки-но відійшов убік, а вужі знову у клубки – пестити один одного…
Весна!
Лише раз у житті мені пощастило бачити весілля зміїв.
Змії не вужі – адреналін аж зашкалює.
Це було багато років тому – на Кам’яних могилах. Змії клубком (їх там, у клубку, мабуть, сотня, дуже багато) котилися степом, аж каміння гуділо… Мене вкрило холодним потом – страх на якийсь час паралізував. Потім озирався – чи не котиться ще один весільний кортеж…


Чекають, коли я відійду, щоб продовжити кохатися…Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.