Перейти до основного вмісту

Бомба

Сьогодні вночі так добре гримнуло, десь о першій годині. Миттєво у довколишніх будинках одночасно засвітилися вікна…

Ми світло не вмикали, дивилися у вікно на небо, прислухалися і чекали – якщо знову гримне, то, якщо встигнемо, будемо бігти у бомбосховище…
За хвилину-дві небо розсікла блискавка і уже розкотисто прогриміло… Слава Богові! Це лише грім! Не «русские братья». Не бомбардування… Як по команді, так же одночасно у всіх вікнах погасло світло.
У нас прикордонна зона, за двісті кілометрів від фронту. Тож, запоріжці – напоготові, не виключають, що «русские братья» можуть будь-якої миті бомбити місто…

P.S. Кацапам «русским братьям», які зокрема бувають тут, на моєму блозі. Ви є рабами Путіна, а отже у вас у всіх руки в крові – у всі без винятку. Ви є окупантами, споконвічною ордою, вбивцями. Ви – загроза для всього світу, загроза для людства. І мені вельми неприємно, що ви читає мої дописи та дивитися на світлини. Мій блоґ корчиться від вашого тут перебування. Згиньте!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.