Перейти до основного вмісту

Хортиця. Розцвіли дикі тюльпаниОстанні кілька днів дощило, і ось, нарешті, визирнуло Сонце. Щоправда, на півдня. Зараз уже знову небо захмарилось, і обіцяють зливу з грозою – напередодні «кровавого» Місяця і до Благовіщеня… (я ні на що не натякаю, але не думаю, що путінські окупанти поведуться на перемир’я).
Сьогодні ще й страсна п’ятниця…
Сподівався на Хортиці побачити півники, але ще рано. А дикі тюльпани саме сьогодні розпочали цвісти. Якщо дощі не завадять, то через день-два буде дуже красиво… А там й дикі півники розквітнуть.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.