Перейти до основного вмісту

Ленін у вишиванці - міліція на варті


Ще вночі площу довкола пам’ятника обнесли металевим парканом, повісили табличку, мовляв, на реставрації. А сьогодні вдень ідола щільно оточила міліція, ще й з прапорами… Таким чином, мужньо захищали пам’ятник від містян, і успішно… Ленін у вишиванці стоїть.
Вишиватне Запоріжжя.
Світлина з Інтеренету.
До речі, у старій частині міста, біля пам’ятника Дзержинському, також тусується майже сотня міліціонерів, але без прапорів…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.