Перейти до основного вмісту

Запоріжжя проти агресії Путіна


Багатотисячне Запоріжжя сьогодні вийшло на Майдан, щоб сказати окупанту Путіну: «Геть!»

У нас багатонаціональне місто, чимало росіян, але вони не потребують путінського «захисту» – і не хочуть воювати зі своїми співвітчизниками з Російської Федерації, а також ніхто з російськомовних запоріжців немає ніякого наміру звідси емігрувати. «Україна – наша Батьківщина», – говорять етнічні росіяни Запоріжжя.Вояки-окупанти Російської Федерації, забирайтеся геть з України!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.