Перейти до основного вмісту

До 200-річчя Тараса Шевченка. Запоріжжя на Майдані: нам Бог помагає!


Кажуть, моя хата скраю – першим ворогів стрічаю. І те, що запоріжці на Майдані – це героїчний вчинок. Були сьогодні і тітушки. Спровокувати бійку їм не дала Самооборона Майдану, вчасно зупинили цих нелюдів.

Самооборона стоїть на Майдані цілодобово, дбає про порядок, а також зокрема захищає й державний прапор на Запорізькій ОДА.
До речі, на площі перед ОДА поряд з державним та прапором Запоріжжя 7 березня був піднятий і прапор Військово-морського флоту України. Організатори кажуть, що виготовили його самотужки, причому за три години. Дістати було не можливо, тож самі шили і розмальовували. Планують виготовити ще два таких і підняти біля мерії. Це на підтримку наших братів-кримчан, кримських татар, українських воїнів, які чинять опір російським окупантам в Криму.
…На Майдані сьогодні запоріжці читали Шевченка, безсмертним Словом Великого Кобзаря закликали до боротьби з нелюдками й перевертнями, які помагають Матір нашу Неньку-Україну путінським загарбникам катувати.


Борітеся — поборете,
Вам Бог помагає!Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.