Перейти до основного вмісту

День народження на Хортиці


Красно дякую всім, хто привітав!

Колег пригощав традиційно «Київським торитом» і кавою. А по полудню рвонув на Хортицю – певно було б дивно, якби відмовив собі у такому задоволенні. Адже це також моя традиція – свій новий рік зустрічати біля прадавніх святинь.
Сонячно, гарно. Після минулих сірих і морозних днів, сьогодні природа на диво постаралась. Шкода, черевики взув непоходні, тож довелося ходити протоптаними стежками. По скелям не плигав… На цей раз обійшлося без екстриму.
Якби мої друзі були поряд, обов’язково запросив би їх на Хортицю – що набагато краще, аніж ковбаси, огірки та горілка… Мій день народження – особливий. Давно помітив, саме у цей день природа прокидається, відчуває весну – і дуже важливо на власні очі побачити цю унікальну мить. Точніше, пропустити через себе цей споконвічний процес – і в ньому заново відродитись.
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Виноградний Спас з трьома яблучками

Як швидко промайнуло літечко-літо…
Уже й Спас.

Хортиця. Прокидається сон-трава, і ніяких аномалій

Лютий – зовсім нелютий… Майже повсюди уже квітнуть первоцвіти. Вчора побачив у Facebook світлини з пролісками і шафраном з Національного природного парку «Бузький Гард», тож рванув на Хортицю. Якщо у долині Південного Бугу цвіте, а це майже поряд, значить, має бути і у нас. Як таке пропустити?