Перейти до основного вмісту

Хортиця: З Новим роком!


Якби трохи більше Сонця, було б більше квітів.
Хмарно, дуже хмарно, але Хортиця цвіте, а прийде весна – розквітне!


Кабан. Ця скеля схожа на кабана. А до 1917 року тут бачили три обличчя, казали янголи. Московські вояки з гармат розстріляли янголів…


Кабан – верхня голова острова. Вона розташована на південній скелі Січової Брами. Середня голова – на Зоровій Могилі. Нижня – неподалік від Зорової Могили, на березі Нового Дніпра. Ці три точки утворюють трикутник, територія якого має дуже сильну енергетику… Ось, звідси й розпочнемо новий 2014 рік.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.