Перейти до основного вмісту

У тумані...


У тумані дуже тихо…
Пару разів куріпки невдоволено крявкали, коли я порушував їхній покій і їм доводилося відлетіти вбік. Кумедні, у них пір’я схоже на вбрання середньовічних кавалерів, напарфумованих і напудрених. А крявкали на мене зовсім нешляхетно, як тітушки, через що не став їх фотографувати…

А взагалі, на Хортиці дуже гарно, і добре, що вирвався – у мандрівку за тишею. Хоча, якщо прислухатися, ця тиша зі святковим новорічним передзвоном…Хортиця в тумані…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.