Перейти до основного вмісту

Орел... Оригінал та копія


Срібний орел – однин з предметів так званого Вознесенівського «скарбу», який став темою виставки, експонати якої зібрані спільними зусиллями Запорізького обласного краєзнавчого музею та Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького.

Якщо не помиляюся, на цьому тижні її можна ще побачити – на третьому поверсі. А на другому – спеціально спустився, щоб перевірити, копія срібного орла стоїть на своєму місці, серед експонатів, віднайдених під час археологічних розкопок та знищення Довгої Могили…


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.