Перейти до основного вмісту

Тиша...


smijana мені побажала – у відпустці зайнятися тим, чого бракувало на роботі.
У щоденній людській круговерті мені завжди хотілося тиші. Але не вакуумної тиші. Не мертвецько-беземоційної...

Сьогодні зрозумів, чому мене тягне на Хортицю.
За кожним разом, це мандрівка в тишу – яка наповнює позитивними емоціями. Птахи, ящірки і змії, трави й квіти… З ними загоюються рани – ті, які продірявили в мені людські злі думки і заздрість, недобрі слова, навмисні образи тощо.
І фото, які тут пропоную, це моя спроба поділитися тишею. Можливо, комусь у такий спосіб – на світлинах – Хортиця також допоможе.
Безсмертники – як вогники...


Чомги. Дуже турботливі батьки: і чомга-мама, і чомга-тато – вчать пташенят плавати, пірнати і ловити рибку. А особливо зворушливо – коли чомга пташенят на собі перевозить.


Бабка.


Гриб-педаль. Він довго ріс, я за ним спостерігав. Спочатку була маленька жовтенька цяточка. А за два тижні виросло в ось таке. Їстівний цей гри чи ні, не знаю, я не спец. Завтра можу й покуштувати.

Ще один вогник…
А далі – ящірки. Мудрі і всюдисущі.

Ось така – чергова подорож у тишу.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.