Перейти до основного вмісту

Маки... Сонячне вино і ранкова симфонія степу


Ще одна мить…
Ще один ковток життя – з келеха маку, наповненого до краю сонячним промінням…


Сходить Сонце!
Ранкова симфонія степу…
Сьогодні на Хортиці був з шостої до десятої ранку, сп’янів від сонячного вина… Я тепер знаю, як, приміром, прокидаються ромашки – вони на ніч пелюстки опускають, а з першими променями сонця, піднімають. І їм дуже подобається, коли їх пестить вітер… А ящірки вранці дуже люблять плигати по грушам-дичкам, це у них така зарядка.
А трава в росі схожа на язик собаки, коли той лизне…
Був послизнувся і поїхав по траві, як на лижах, в своїх штатівських шльопках. Слід за мною так гарно пах. Я ж, коли їхав з того пагорбу, давив траву… А трава зараз соковита, на те й травень. Його ранкову симфонію прослухав всю, до останнього акорду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.