Перейти до основного вмісту

Вернісаж і чорна кава... Життя вирує


У Запоріжжі весна цвіте на всю. Цього за роботою й не помітив би, якби Іра не витягла мене на люди. Зустрілися на Вернісажі, що на площі Маяковського.

Це не розвіртуалення. Колись ми з Ірою працювали в одному кабінеті, наші столи були поряд, а на балкончику попивали каву… Буремні часи, тепер так про владу не пишуть…
Понад десять років тому Іра емігрувала в США.
Про нинішній її візит до Запоріжжя, кому цікаво, можна почитати на Іриному сайті.

Ми уже бачились, зокрема, були й на Хортиці, а сьогодні Іра вручила мені свій подарунок – каву, яку везла спеціально для мене з Техасу.
Посиділи на лавочці під липами Вернісажу. Попили каву, як у давні часи, міцну чорну. Потеревенили про те, про се. Подивилися картини і вироби запорізьких митців…

Іра і Віталій Бабенко, а далі – трохи Запоріжжя довкола Вернісажу – архітектура 50-х та сучасна.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.