Перейти до основного вмісту

Глід знову зацвів... А у коників голубі крильця


Незвично у жовтні бачити весняні квіти… поряд з ягідками.
Не можу сказати, що це красиво. Ні, воно, звісно, гарно, але не викликає почуттів, як весною від первоцвітів. Більше страшить, аніж радує. Насторожує…

А ось, коники мене розвеселили. На своєму улюбленому висячому болоті ліг у траву. А вона висока, густа і соковита. Чебрець, полин і ще багато всього іншого. Лежав і дивився на небо. А через мене перелітали коники. То влітку вони стрибають. Тепер літають. А на сонці їхні крильця світилися, як ліхтарики. Крильця у них голубі.
Так дивно, коники сіренькі, майже не помітні, а коли підстрибують і на якусь мить розправляють крильця, перетворюються у казкових принців…
Хортиця прекрасна…

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.