Перейти до основного вмісту

Олень


Сьогодні знову день провів під Висячим болотом, тобто під скелею, на якому «висить» це болото, на берегу Старого Дніпра.На фото – це в ущелині Кам’яної річки, що «стікає» від Висячого болота. Тепер тут цвітуть жовті і голубі квіти… Сонце пече. Повітря плавиться. І пахне медом. Зрозуміло, що я майже весь час просидів у воді – з фотіком, «полював» на бабок. Знову хочу на льоту сфотографувати. Тому оленя не відразу примітив…
Точніше, звернув увагу, що на вершині скелі маячить якась фігура. Щось здоровенне. Перше, що подумав – Кінг Конг або мужик з рогами…
І раптом цей «Кінг Конг» зі скелі шубовснувся у воду – майже поряд зі мною. І поплив. Причому, швидко. А тут метрів 600-700.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.