Перейти до основного вмісту

У хмелю


На Хортицю зміг потрапити аж в одинадцятій… Але ж я люблю Сонце – коли воно палить до нестями. Спускаюся в яр, як у піч. А піднімаюся на гору – вітер з жаром, ароматизований пахощами трав. І так кілометр, другий – вгору, вниз, з яру на гору.


Хотів мелькнути під свою улюблену стару вербу, до Дніпра. Та все ж таки переконав себе, що варто, як й планував, дійти до хмелю в очереті. Отже, подолати два «тунелі» в очереті, кропиву, чагарники з поваленими вітрюганами деревами. Довелося де навприсядки, де напівзігнутих пролазити.
Повалені верби… Серед них такий маленький. Мені так здалося, що ніби гномик. Дерева старі і великі, лежать, а я попід ними, як ящірка під травою… Вражає.Поки йшов ярами, ще щось думав про роботу та особисте. А під цими поваленими деревами ніби щось з мене зідрало той інформаційний тягар. Як ножем лушпиння з картоплі.До хмелю вийшов уже Гулівером. Виріс.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Дмитро Вишневецький ніколи не був Байдою

Наразі не відомо, хто та за яких обставин назвав Дмитра Вишневецького Байдою. А також не нема жодних історичних підтверджень тому, що Байда – це конкретна особа. Ймовірно, Байда – фольклорний образ, нашкалт Мамая.

Хортиця. Новорічне

Нарешті я - на Хортиці. Майже чотири місяці не був тут…

Яфет "був парубок моторний..."

Наш прадавній пращур «був парубок моторний», хто б сумнівався. І мова, і чуби, як ми їх тепер називаємо, козацькі, і звичаї – все від нього… Ось, тільки хто він?
Поки що лише намагаюся з’ясувати.
Тому далі – дуже багато букв, аніяких висновків, лише припущення за цитатами з Біблії, Історії Геродота та різних міфів, які я скопіював з Вікіпедії та деяких інших джерел, тому не раджу цитувати. Але буду радий коментарям – доповненням, запереченням тощо.